Ã–VRIGT / Diverse / Dekorelement 10827030

nr 1082 7030

Dekorelement

Kina, 1900-tal, höjd: 200 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 9 januari 2017
kl 18:44:15